İsviçre’deki 23 Nisan kutlamalarını karıştıran PKK’lılara MSB’den tokat gibi yanıt: Yiğitlerimiz sizi incitmeye devam edecek

İsviçre'deki 23 Nisan kutlamalarını karıştıran PKK'lılara MSB'den tokat gibi yanıt: Yiğitlerimiz sizi incitmeye devam edecek

MSB’nin sosyal medya hesaplarında, İsviçre’nin Basel kentinde 23 Nisan etkinliklerine saldırıda bulunan terör örgütü PKK yandaşlarıyla ilgili paylaşım yapıldı.

MSB: YİĞİTLERİMİZ, TERÖRİSTLERİ İNCİTMEYE DEVAM EDECEK!

“İNCETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutulan tweet’te, “Kimse endişelenmesin! Avrupa’nın orta yerinde çocuklara saldıracak kadar alçaklaşan bebek katillerine, hak ettikleri cezayı korkudan saklandıkları inlerine kadar bizzat götürüyoruz! Yiğitlerimiz, çocuklarımızı üzmeye kalkan teröristleri incitmeye devam edecek!” ifadeleri yer aldı.

MSB: YİĞİTLERİMİZ, TERÖRİSTLERİ İNCİTMEYE DEVAM EDECEK!

NE OLMUŞTU?

Her sene yapılan 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali, yaklaşık 1000’in üzerinde Türk’ün katılımıyla 8 Mayıs’ta Basel Meydanı’nda düzenlenmişti. Festivalin ardından PKK destekçisi olduğu öğrenilen bir grup, katılımcılara saldırmış, olayda en az 6 kişi yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı. Türk Dışişleri Bakanlığı, saldırıyı kınamış, eylemin faillerinin adalete teslim edilmesi çağrısında bulunmuştu.

MSB: YİĞİTLERİMİZ, TERÖRİSTLERİ İNCİTMEYE DEVAM EDECEK!

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Milli Savunma Bakanlığı, Güncel, Haberler

sizlere djvoo.net farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.