Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso’nun yerine Seda Sayan sahne alacak – Haberler

Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso'nun yerine Seda Sayan sahne alacak - Haberler

Isparta Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Uluslararası Gül Festivali’nde 3 Haziran tarihinde sahne alacak Melek Mosso’nun konseri bazı çevrelerin baskıları sonucu iptal edilmişti. Sosyal medyada gündem olan kararın ardından sahne alacak yeni isim netleşti.

MELEK MOSSO YERİNE SEDA SAYAN

3,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından bir paylaşım yapan Seda Sayan, 3 Haziran’da Isparta sahne alacağını duyurdu. Melek Mosso’nun yerine sahneye çıkacak olan Sayan, tartışmalarla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso'nun yerine Seda Sayan sahne alacak

MELEK MOSSO: AHLAKIMI SORGULAMAK BİRKAÇ KENDİNİ BİLMEZE KALMADI

Konseri iptal edildikten sonra Twitter hesabından bir açıklama yapan Melek Mosso, “Ben bu ülkenin kadınıyım. Fikirlerimle, vizyonumla, hayallerimle her yeni gün geleceğe sanatımı işliyorum. Genci, yaşlısı milyonlarca sevenim var. Birkaç kendini bilmeze kalmadı benim ahlakımı sorgulamak, kadınlık onuruma laf atmak. Bu zihniyetteki insanlar kendi yüreklerindeki karanlığı ve sapıklığı bizim hayatımıza da sokmaya çalışıyorlar ama buna asla izin vermeyeceğim, vermeyeceğiz! Ben Isparta’ya elbet gidecek ve şarkılarımı söyleyeceğim. Bugün olmazsa yarın sarılacak kalplerimiz” ifadelerini kullanmıştı.

Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso'nun yerine Seda Sayan sahne alacak

İlgili Haberler Cem Yılmaz, Melek Mosso'nun konserinin iptal edilmesine tepki gösterdi: Orta çağdan güzel bir orta geldiCem Yılmaz, Melek Mosso’nun konserinin iptal edilmesine tepki gösterdi: Orta çağdan güzel bir orta geldi Ünlü isimler, Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso'ya destek olduÜnlü isimler, Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso’ya destek oldu Melek Mosso'nun Isparta'da düzenlenecek konseri iptal edildiMelek Mosso’nun Isparta’da düzenlenecek konseri iptal edildi Isparta'daki konseri iptal edilen Melek Mosso sessizliğini bozdu: Ahlakımı sorgulamak birkaç kendini bilmeze kalmadıIsparta’daki konseri iptal edilen Melek Mosso sessizliğini bozdu: Ahlakımı sorgulamak birkaç kendini bilmeze kalmadı

Melek Mosso Seda Sayan Isparta Magazin Haberler

sizlere djvoo.net farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.