Ankara’da koca dehşeti: Kayınbabasını bıçaklayarak öldürüp eşini yaraladı

Ankara'da koca dehşeti: Kayınbabasını bıçaklayarak öldürüp eşini yaraladı

Bir kişinin hayatını kaybettiği, bir kişinin de yaralandığı olay, saat 20.30 sıralarında Akyurt ilçesi Yıldırım Mahallesi Karaçam sokakta bulunan 3 katlı apartmanın 2’inci katında bulunan dairede meydana geldi.

ÇOCUKLARINI ALMAK İSTEYİNCE TARTIŞMA BAŞLADI

İddialara göre, bir süre önce Güleser K. eşi Fatih K. ile ayrılma aşamasında olduğu için babasının evine yerleşti. Akşam saatlerinde kayınbabasının evine gelen Fatih K. 2 çocuğunu almak istediği iddia edildi. Bu duruma tepki gösteren Güleser K. ile Fatih K. tartışmaya başladı.

EŞİNİ BACAĞINDAN, KAYINBABASINI KALBİNDEN BIÇAKLADI

Tartışmanın büyüyüp kavga dönüşmesi sonucunda Fatih K. yanında bulundurduğu bıçak ile eşi Güleser K.’yı bacağının çeşitli yerlerinden bıçakladı. Evde bulunan kayınbaba Gazi Akkaya duruma müdahale etmek istediği sırada damadı Fatih K. tarafından kalbinden bıçaklandı. Akkaya, damadının peşinden koştuğu esnada aldığı darbeler sonucun da apartmanın önünde yığıldı.

Ankara'da koca dehşeti: Kayınbabasını bıçaklayarak öldürüp eşini yaraladı

KAÇARKEN OTOMOBİLE DE ZARAR VERDİ

Fatih K. ise olay yerinden kaçarken kayınbabası Akkaya’nın otomobiline zarar verdi. Olayı duyan çevredeki vatandaşlar sağlık ve polis ekiplerine haber verdi.

Ankara'da koca dehşeti: Kayınbabasını bıçaklayarak öldürüp eşini yaraladı

ŞÜPHELİ KENDİ EVİNDE YAKALANDI

Sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Gazi Akkaya’nın hayatını kaybettiğini belirlerken, Güleser K.’yı hastaneye sevk etti. Polis ekipleri kaçan Fatih K.’yı kendi evinde yakaladı.

İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Karaçam Ankara Fatih 3. Sayfa Haberler

sizlere djvoo.net farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.